הדרך להחזיר אהבה ללוחמים

"לפעמים הם נושאים על כתפיהם אלונקה לפעמים מכשיר קשר, או צ'ימידאן. אבל תמיד בכל מקום, בכל רגע במהלך שירותם, הם נושאים את הנטל הכבד מכולם- אחריות- לביטחונם ושלומם של אזרחי ישראל"

ורדה דרוקר, מנהלת הפרויקט

אדוארד האוסטון-

עוצבת הגולן

אדי פיית–

יחידת היומינט

איתוראן-

יחידת שחף

אלביט-

יחידת ניצן

אלביט מערכות–

יחידת סער

אלביט מערכות יבשה ותקשוב-

יחידת שועלי שמשון

אל על-

יחידת צפע

אלדן-

יחידת שלח

אלי אללוב-

יחידת גדעון

אלייד-

גדס"ר גולני + פלחי"ק

אקרשטיין-

בהל"צ 14

אלקטרה-

גדס"ר בדואי

אקסלנס נשואה-

יהלום ס'1

אקסס ניהול בע"מ וחברת HMS-

פלגה 914 וילת"מ 5581

בנק דיסקונט-

פלגה 916

אקרשטיין-

ביה"ס להגנה אווירית

ארגון ידידי ליבי בישראל-

טייסת הנצח

ארנסט &יאנג-

יחידת הכטב"מים

בנק לאומי-

בית הספר לאיסוף קרבי

בנק דיסקונט-

נמר

בנק הבינלאומי-

יחידת קרן

ב.ס.ר הנדסה-

סיירת אגוז

בנק מזרחי טפחות-

גדוד צבר

בנק לאומי-

יחידת דובדבן

בנק לאומי-

גדוד ברק 

בנק לאומי-

יחידת מגלן

גיל סמולינסקי-

יחידת שלדג

בתי זיקוק-

בה"ד חיל הים

בתי זיקוק-

אריות הירדן

גדי אליאס-

מפח"ט 188

דניה סיבוס-

בא"ח תותחנים

דור אלון-

שייטת 7

דלק ישראל-

מג"ב דרום

דן-

שייטת 13

הפניקס-

יחידת עוז

דרך ארץ-

בא"ח כפיר

הארכיברים-

מפח"ט כפיר

הוט-

גדוד איתם

הקרן לידידות-

נ"מ אריות הצפון

הקרן לידידות-

גדוד שמשון

הקרן לידידות-

גדוד גרניט

הקרן לידידות-

בא"ח העורף

וילאר-

יחידת רומח

הקרן לידידות + סטיב מייזל-

טייסת הנמר המעופף, אבירי הזנב הכתום וציפורי המדבר

הראל-

אבירי הדרום

הראל-

אבירי הצפון

יסמין לוקץ'-

יחידת שקד

ויליפוד-

טייסת הצרעה, מגע הקסם, מגיני הדרום

י.ח.דמרי-

חרב מגן

י.ח דמרי-

היחידה הרב מימדית

ישראכרט-

יחידת טופז

יפאורה תבורי–

יחידת אפעה

ישי וספי מור-

יחידת דוכיפת

ישי וספי מור-

יחידת נ"מ

כלל תעשיות-

יחידת שחק

ליאון אורליצקי ושות', אירונאוטיקס-

יחידת רותם

ישר לחייל-

בה"ד מג"ב

מועדון חבר-

יחידת שלח

כימיקלים לישראל-

גדוד גפן+ מפקדת בה"ד 1

מועדון חבר-

גדוד דרקון

מבטח שמיר-

טייסות הפטישים העמק

מועדון חבר

גדוד הבוקעים הראשון

מוקד אמון-

חילוץ והצלה

מלונות דן-

פלגה 915, מש"א צביה וזיס

מטרובוס-

בי"ס לניוד קרבי

מיניליין-

יחידת מורן

מכשירי תנועה-

גדס"ר צנחנים

נשר-

מפאו"ג עזה (קשר) וחטמ"ר צפונית עזה

משפחת רבין-

יחידת אסף

בנק יהב

יחידת רשף

נשר-

יחידת שחם

סטיב מייזל-

מג"ב מרכז

סונול-

מפח"ט עוז

סופרגום-

גדוד בזלת

סטיב מייזל-

מג"ב איו"ש

פרטנר-

יחידות עזוז

סטיב מייזל-

מג"ב ירושלים

סטיב מייזל-

מג"ב חוף

עמותת נצח יהודה-

נצח יהודה

קבוצת אל אר-

מג"ב צפון

פרטנר-

יחידת שחר לחילוץ והצלה

פרידנזון-

גדס"מ 641

צוות 3-

סיירת יהלום

קרן סם רוטנברג-

בא"ח קומנדו

קומסקו-

עוצבת הבשן

קונטרופ-

יחידת רוכב שמיים

קרן סם רוטנברג-

ביסל"ת 9

שפיר הנדסה-

בא"ח גולני

רשת-

יחידת העוקץ

שופרסל-

חטיבת יואב

שיכון ובינוי-

יחידת לוט"ר

תדהר-

סיירת מטכ"ל

תנובה-

שייטת 3

אהבה-

טייסת ציפורי האש

קבוצת לובינסקי-

מפח"ט 7+ הפלס"ר

תעבורה-

חטיבת עקבות הברזל

NEWAY-

מפח"ט יהלום

DSV-

עוצבת עמוד האש 

טרגט גלובל-

גדוד פתן

סלקום-

מפח"ט צנחנים

אבי לוגסי-

יחידת מיתר

סמיקום-

טייסת 160 (טייסת המסק"ר הראשונה)

אימוצי ארגון ידידי צה"ל בארה"ב-FIDF

אבי וגלי פרידמן-

ביסל"ק ענף הכשרות

אורנג קאונטי-

מלכי האריות

אנתוני ווסטריץ –

טייסת המלטים הראשונה,הגמל המעופף,חוד החנית.

גואל מל וחברים-

אבירי המרכז

דונה קלקטרה-

בא"ח גבעתי

ד"ר אלכסנדר-

גדוד תבור

וונדי וגרי באלטר-

גדוד אופק ואפיק

יוגין שנאור-

גדוד להב

מארק ומרי גליק-

הר שגיא+ עוצבת אדום

משה וליליאן טבקיניק-

שניר ויעלים (מרום)

נטלי וסטיבן טיילור-

האריה המעופף

סטיבן סויורמן-

בא"ח הנדסה קרבית

פול ואונורה רפפורט-

גדוד סופה

קהילת וושינגטון-

חטמ"ר הבקעה

אבי וגלי פרידמן-

גדוד עיט

אירה הריס-

גדוד ר"ם

ריצארד וקלי קאוול-

יחידת שועלי הנגב

בארי רוזנטל-

עוצבת געש+ עוצבת חירם

ג'יימי ושרל פסח-

חטמ"ר בנימין + חטמ"ר מנשה

דיווד קטצין-

טייסת הפילים, ענקי המדבר ואבירי הזנב הכפול

ויין גולד-

גדוד תעוז

לן ושר אפשטיין-

טייסת האחת, העטלף, הנגב

מייקל לאפל-

הקרב הראשונה, החרב המתהפכת והעקרב

משפחת לוינסון –

גדוד נחשון

סול וגלי רוזנצוויג-

יחידת כיפת ברזל

סניף פנמה-

בא"ח נח"ל

פיטר ואלן ויינטרופ-

מפקדת חטיבת העורף+אוגדה 91 (קשר)

קומריקה, קורט שוורץ-

גדוד ברדלס

אדם שור-

חטיבה דרומית עזה+ מג"ב יחידת טקטית

אלה גורביץ ואלנור גודיס-

גדוד קרקל

בובי כהן ורוברט בורמן-

טייסת הנחשון, טייסת אבירי הציפור הצהובה, טייסת האדיר

ג'פרי וברברה פיינגולד-

יחידת עשת

דניאל וסנדי סטולר-

גדוד היובל

הארווי ואידה אקסלרוד–

הבוקעים

טום סייגל,וורן גרוסמן,רנדי וולפרט-

מפקדת אוגדת איו"ש

מייקל לאפל-

יחידת מרהו"מ (צניחה ואספקה)     

משפחת פסח-

קלע דוד  

סטיב מייזל-

מג"ב עוטף י"ם

סקוט ווינר-

גדוד המחץ

קהילת בולטימור-

גדוד קדם

קטי מגנסטון-

חטמ"ר יהודה+ חטמ"ר עציון

שיין באטר ודאג קירליין-

גדוד לביא הבקעה

אהרון ואהובה אורלופסקי–

חטמ"ר שומרון + אפרים

אנדרו ובני קורן-

ספינות ח"י אשדוד

ברברה ואד לף-

עוצבת בני אור

דוידי ג'ונס-

ביסלמ"ח

דניאל מוסקוביץ ופרי הק-

גדוד חרוב

ד"ר אלכסנדר-

גדוד עיטם

הרולד ולני באקר-

גדוד נשר

טוני ולינדה רובין-

בא"ח יהלום

טים לברט–

טייסת היחידה שבעמק, מגיני המערב והדרקון המעופף

מנהיגות צעירה וושינגטון-

יהלום המדבר

מנהיגות צעירה וושינגטון-

יהלום המדבר

סטיבן סויורמן-

גדוד אדם

קהילת וושינגטון-

מפקדת חטיבת הנחל

קרן משפחת פיטר קמין-

גדוד ארז

שרון מישיקין-

טייסת דורסי הלילה, מובילי הלילה והאיתן

אימוצי ארגון ידידי צה"ל באנגליה

אדוארד מזרחי-

טייסת הנחש השחור

גו'ש סווידלר-

געש

מיגל עבאדי-

בא"ח צנחנים