במסגרת פרויקט "אמץ לוחם" נערך ב15/6/2021 במחנה אמיתי בכרם שלום טקס "אמץ לוחם" בו לקחו חלק יוני צברי סמנכ"ל חברת אלקטרה צריכה וחברי ההנהלה.
הטקס התקיים בגדוד הסיור המדברי, אותו החברה בחרה לאמץ לאחרונה במסגרת הפרויקט. חברי ההנהלה נפגשו עם הלוחמים בני העדה הבדואית המשרתים בגדוד ונחשפו לסיפורם האישי, על האתגרים שהם עומדים בהם בהתנדבותם לשרת בצבא ההגנה לישראל לצורך שירות משמעותי.
מפקד הגדוד סא"ל דוד רון הציג בפני ההנהלה את עשייתו החשובה של הגדוד ואת תפקוד הלוחמים במהלך מבצע "שומר חומות" בו שמרו על יישוביי העוטף תחת הפגזה קשה של רקטות.
חברי ההנהלה הצטיידו בשחפ"צים וקסדות ויצאו לסיור בגזרה והיכרות עם משולש הגבולות מצרים- עזה- ישראל הבא לידי ביטוי במעבר כרם שלום.
עמי שקד, מנהל מעבר כרם שלום סיפר לחברי ההנהלה על האיכות של הלוחמים המשרתים בגדוד ועל התרומה החשובה שלהם לביטחון המדינה.
יוני צברי סמנכ"ל אלקטרה הודה ללוחמים על שירותם המשמעותי למרות הקשיים וציין כי חברת אלקטרה תתמוך בלוחמים ובצרכיהם במהלך שירותם ולאחריו במתן עבודה למשתחררים.
מפקד הגדוד סא"ל דוד רון ציין את החשיבות והכוח של תמיכת חברת אלקטרה והחיבוק שלהם למורל הלוחמים.