מפגש ראשון של סגן מפקד ס'1 יהלום, קמב"ץ ס'1 יהלום וקצינת הת"ש של יהלום עם חנה הולנדר מנכ"לית חברת אקסלנס נשואה ושרית כפרי סמנכ"לית משאבי האנוש של החברה .
מפגש ראשון של סגן מפקד ס'1 יהלום, קמב"ץ ס'1 יהלום וקצינת הת"ש של יהלום עם חנה הולנדר מנכ"לית חברת אקסלנס נשואה ושרית כפרי סמנכ"לית משאבי האנוש של החברה .
לאחרונה התקיים בעיר הבהדים טקס החלפת מג״ד לגדוד צפע 202.
בטקס השתתפו נציגי חברת אל על, שמאמצת את הגדוד במסגרת פרויקט אמץ לוחם מזה 14 שנה.
אלעד בוקרה, ראש אגף משאבי אנוש באל על, נשא דברים בשם חברת אל על ובירך את המג״ד
היוצא סא״ל אלמוג אותם ואת המג״ד הנכנס סא״ל יונתן שניידר.