מפגש ראשון של דורי מנור יו"ר החברה, דני שביט מנכ"ל קבוצת לובינסקי וגיז'רמו קודנר סמנכ"ל משאבי האנוש של החברה עם אל״מ אודי צור מפקד חטיבה 7 ורנ״ג החטיבה חיים סימנה.
מפגש ראשון של דורי מנור יו"ר החברה, דני שביט מנכ"ל קבוצת לובינסקי וגיז'רמו קודנר סמנכ"ל משאבי האנוש של החברה עם אל״מ אודי צור מפקד חטיבה 7 ורנ״ג החטיבה חיים סימנה.
לאחרונה התקיים בעיר הבהדים טקס החלפת מג״ד לגדוד צפע 202.
בטקס השתתפו נציגי חברת אל על, שמאמצת את הגדוד במסגרת פרויקט אמץ לוחם מזה 14 שנה.
אלעד בוקרה, ראש אגף משאבי אנוש באל על, נשא דברים בשם חברת אל על ובירך את המג״ד
היוצא סא״ל אלמוג אותם ואת המג״ד הנכנס סא״ל יונתן שניידר.