נר חמישי של חנוכה בסימן הנצחה ומורשת מוקדש לחברת ארנסט אנד יאנג המאמצת את יחידת זיק ירוק מזה 14 שנים. ״כשפנו אלינו בבקשה לפני 14 שנים לאמץ את יחידת "זיק" בצה"ל, לא כל כך ידענו על מה מדובר, אבל הסכמנו מיד, מאז ובמשך תשע שנים, אנו משפחה אחת". ביחד עם טקס חידוש האימוץ, נחנך גם חדר מורשת מרשים ליחידה, אשר חברת "ארנסט אנד יאנג" תרמה להקמתו. קצין התותחנים הראשי, מפקד בסיס פלמחים והרב הראשי של הבסיס, התקינו את המזוזה בפתחו וכל חיילי היחידה לדורותיה חתמו בספר חדר המורשת והיו גאים בכך שסוף סוף יש ליחידה חדר מורשת משלה.